Lifestyle


W tej zakładce znajdziecie relacje z podróży, konferencji, szkoleń oraz trochę mojego prywatnego życia. Chcę Wam to wszystko pokazać, abyście mogli zobaczyć, że oprócz dietetyki i dbania o  zdrowie, rozwijam swoje pasje. Tutaj pokażę, jak dostarczam sobie codzienną dawkę endorfin i jakie to uzależniające. Mam nadzieję, że każdą podróż odbędziecie razem ze mną- zapraszam na pokład :)

Bon Appétit

 

Tutaj znajdziecie kilka inspiracji na każdy posiłek w ciągu dnia. Szukacie pomysłów na pełnowartościowe śniadania, zdrowe przekąski, królewskie obiady czy też lekkie kolacje? Co tydzień postaram się zaspokoić Wasze dylematy i dostarczyć Wam porcję zdrowych kalorii. 

Kilka słów od dietetyka

 

W tym miejscu chciałabym się z Wami podzielić faktami, które pewnie dla większości z Was są znane, ale nie wystarczająco, by zrozumieć ich sens. Czemu musimy pić tyle wody?  Na czym tak naprawdę polega odchudzanie? Czemu makroelementy są tak istotne

w diecie i naszym zdrowiu? Tutaj będę odpowiadać na wszelkie nurtujące Was pytania. Mam nadzieję, że zaglądając tutaj i poświęcając 10 minut swojego dnia, zmienicie swoją zdrowotną przyszłość oraz przyszłość swojej rodziny i dalszych pokoleń.

Mom & Baby

 

To jest strefa dla przyszłych mam lub tych, które już cieszą się swoim małym cudem na co dzień.  Dzieci zarówno starsze tak i młodsze potrzebują naszej uwagi. Musimy być czujni, co do tego, jakie produkty podajemy swoim pociechom, o jakich porach i jak często.  Musimy potrafić sobie wyobrazić, że to jak odżywia się nasze dziecko w wieku 2 lat, będzie miało istotny wpływ na jego odżywianie i stan zdrowia w przyszłości. Dlatego drogie Mamy! Wiem, że robicie wszystko, a nawet i więcej dla swoich dzieci, dlatego poświęćcie chwilę i zajrzyjcie tu co jakiś czas. Może znajdziecie tutaj informacje, do których jeszcze nie udało Wam się dotrzeć.

Copyright © 2018 Zuzanna Stankiewicz. All rights reserved.