Cześć,


Nazywam się Zuzanna Stankiewicz i jestem z wykształcenia, a przede wszystkim 

z pasji - dietetykiem. Czemu obrałam akurat ten kierunek w swoim życiu zawodowym? Ponieważ, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż siedzenie

w pierwszym rzędzie, gdy pacjent z tygodnia na tydzień staje się coraz zdrowszy, jego sylwetka się zmienia, a styl życia ulega trwałemu ulepszeniu. Wyznaję zasadę- lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dietetyk to nie tylko zawód, ale też misja, aby pomagać ludziom nie tylko pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, ale także wspomóc ich i ich rodziny wykształcać zdrowe nawyki żywieniowe, które będą powielać w przyszłości, a nawet przekażą je kolejnym pokoleniom. 


Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz uczestniczyłam

w wielu konferencjach, szkoleniach i warsztatach- jeśli jesteście zainteresowani

o jakiej były tematyce i czego dotyczyły – zerknijcie na dół strony.

 
Poszerzanie wiedzy z zakresu żywienia w chorobach autoimmunizacyjnych tarczycy czy też żywienia osób z insulinooporonością jest dla mnie niezwykle ważne. Coraz więcej osób zmaga się z powyższymi schorzeniami, dlatego chcę stale poszerzać swoje horyzonty w tym zakresie, abym mogła im jak najlepiej pomóc i ich wspierać.

 

Najbliższe memu sercu jest żywienie dzieci – w oparciu o nie napisałam swoją  pracę dyplomową, a praca magisterska jest w trakcie opracowywania. Dotyczą one wpływu rodziców na żywienie i kształtowanie nawyków żywieniowych u dzieci w wieku przedszkolnym oraz świadomości rodziców odnośnie składu i wartości odżywczych produktów przeznaczonych do żywienia dzieci.  Chciałabym szerzyć wiedzę wśród rodziców, opiekunów, wychowawców w żłobkach i przedszkolach, intendentów i samych dzieci, jak należy dbać o zdrowie poprzez codzienne aktywności i dietę. 


Dlaczego zdecydowałam się na założenie strony internetowej? Chciałam mieć dostęp do jak największej liczby odbiorców- a tylko tutaj jest to możliwe. Będą tutaj zamieszczane posty dotyczące odżywiania, zdrowego stylu życia, a także przepisy, metamorfozy moich pacjentów, mocna dawka motywacji i wiele innych. 


W pracy ze swoimi podopiecznymi jestem mocno ukierunkowana na indywidualne podejście do pacjenta. Każdy

z nas jest inny, wyjątkowy i właśnie tak będzie wyglądać relacja pomiędzy mną, a moim pacjentem. Ta inność zawiera w sobie, nie tylko różnice dotyczące profilu zdrowotnego, ale także trybu życia, możliwości czasowych, siły motywacji i wiele innych faktorów. Więcej informacji dotyczących tego, w jaki sposób prowadzę swoich podopiecznych znajdziesz w zakładce Oferta. Zapraszam.


Jeśli macie do mnie jakieś pytania – zapraszam do zakładki Kontakt, tam skontaktujesz się ze mną najszybciej.

 
Pozdrawiam, Cześć. 

Certyfikaty

Copyright © 2018 Zuzanna Stankiewicz. All rights reserved.